25 grudnia 2011

wyzwanie śnieżynkowe - 24, finisz


Ostatnia.
Dopiero po pasterce znalazłam czas na strzelenie fotki i pochowanie nitek.

Śnieżynka wyszła ogromna, 13cm rozpiętości ramion, ale musiałam ją zrobić. Głownie z uwagi na... split ringi! Gdybym jej nie zrobiła w wyzwaniu pewnie bym się nie podjęła póżniej. Zatem jest to gwiazdeczka z Jon's Snowflake Challenge. Prawie poddałam się po pierwszym okrążeniu, ale te split ringi:)

Zatem,
to koniec wyzwania, pewnie po Świętach zaprezentuję wszystkie wykrochmalone i wiszące na zielonym drzewku. Dziękuję za wyśmienitą, chociaż chwilami wymagającą, zabawę i przede wszystkim za wsparcie w dążeniu do celu - 24 koronkowych płatków śniegu.

Wszystkim Czytelnikom pragnę złożyć życzenia prawdziwie wesołych, spędzonych z najbliższymi Świąt Narodzenia Pańskiego - aby te wyjątkowe dni czas były wypełnione spokojem, radością i miłością.

3 komentarze:

 1. Gratuluję wytrwania do końca wyzwania.. Za rok ja spróbuję :) Twoje gwiazdki śliczne wszystkie, czekam na zdjęcie grupowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To tak jak ja.Też dopiero po pasterce wstawiałam zdjęcie.Również gratuluję wytrwałości.A przystąpiłam do wyzwania dzięki Tobie,bo zauważyłam u Ciebie banerek.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie gwiazdki prześliczne.
  Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!