21 grudnia 2011

kocie mordki i bransoletki

Kiedy ujrzałam laserowo wycięte w drewnie kocie mordki - musiałam je nabyć i pomalować, dla mojej miłej:) Nie zdążyłam nawet zapytać czy się podobają!

Pomalowane są z jednej strony na pomarańczowo z opalizującym połyskiem, a z drugiej na brązowo ze złotymi drobinkami. Zawieszone na srebrnych biglach.

Aby pozostać
w kocich tematach - bransoletka z kocicą. Stalowoszare koraliki euroclassu (oczywiście wysrebrzane/matowe) oraz charms z wklejanymi cyrkoniami, czarnymi w oczka i srebrnymi w ogonek.
Natomiast
na zamówienie p. Marii wyszydełkowałam bransoletkę w paski z koralików toho 11/0 - opaque jet, luster opaque white oraz crystal silverlined. Doczepiłam małego emaliowanego motylka:)Szaleństwo zamówień zakończone, grudzień był owocny! BARDZO:) Napędza mnie to do dalszej pracy niesłychanie, a tu magisterka krzyczy o uwagę. Więc od stycznia, bye bye craftu!

6 komentarzy:

 1. Jeee!! Kocie mordki są bombowe!!! Gdzie dorwałaś, jeśli można spytać??? Że węże są piękne, pisać nie muszę :)
  Powodzenia w pisaniu!!! Dasz radę tak odstawić craft..? Mnie to nie wychodzi, a praca moja od dawna krzyczy... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle piękności z twoich rąk ! Pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. Weraph, a gdzie dostanę korale euroclassu? Widzę, że często używasz, chyba, że to też z jakiegoś zbiorowego zamówienia?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocie piękne - i te duże i te małe. Dobrze czasami zejść z utartych ścieżek i pobawić się czymś innym. A węże gustowne, jak zwykle zresztą :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne kolczyki i cudne bransoletki:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te kocie mordki są cudowne!
  Bransoletki jak zawsze wyszły pięknie ^^

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!