18 października 2020

pawie piórko - bransoletka brick stitch

W najnowszym miesięczniku Le magazine des perles addict znalazłam ciekawy pomysł na bransoletkę typu bangle z pawim piórkiem wzoru Liliazalee. Kolorystykę dopasowałam do własnych zasobów (sięgających już 226 kolorów), zmieniając też złoto na srebro, aby lepiej pasowało do bazy. Co wy na to?

Wykorzystałam bazę z Kadoro ze stali szlachetnej, popielatą nić miyuki oraz 15 kolorów koralików: TT47H opaque pine green, DB022L metallic lt. bronze, DB0655 opaque kelly green dyed, DB0656 opaque green dyed, DB0726 opaque dark blue, DB2142 duracoat opaque cognac, DB2133 duracoat opaque azure, DB0361 matte metallic cobalt, DB0733 opaque lime, DB2130 duracoat opaque underwater blue, DB2122 duracoat opaque dyed catalina, DB2143 duracoat matte opaque navy, DB2144 duracoat opaque dyed cobalt X, DB0663 opaque forest green dyed i TT711 nickel. Taki wyjątkowo zielono-kobaltowo-brązowy mix. 
Bransoletka jest bardzo efektowna, a przy tym lekka. Baza z Kadoro jest może ciut za duża na mój wątły nadgarstek, ale nic nie szkodzi:) Blask tafli koralików jest świetny! 

A na koniec, nagrałam filmik! Żeby pokazać bransoletkę w całej okazałości:) 

 7 komentarzy:

 1. Chyba muszę "przypadkiem" pokazać to mojemu chłopakowi, wkrótce moje urodziny... :D Przepiękne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie się prezentuje, te kolorki robią wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne wykonanie, wpada w oko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale śliczna bransoletka! Bardzo pomysłowa i oryginalna. Taka w stylu mojej siostry, na pewno by się jej spodobała, bo ona lubi wyróżniać się. Ma w domu sporo ciekawych dodatków. Ja podziwiam przede wszystkim za cierpliwość, bo zdaję sobie sprawę z tego, że stworzenie takiego dzieła wymaga sporo czasu i pracy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mojej mamie by się spodobała, ja jakoś nie noszę

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!