5 czerwca 2018

tulipany szydełkowo-koralikowe - wzór w Beading Polska

Jajka wielkanocne już były, na bombki jeszcze czas... musiałam coś wymyślić aby dalej rozwijać pasję do szydełkowania koralikami również latem! Wybór padł na tulipany! Które trafiły na OKŁADKĘ!


Główki są wyszydełkowane z koralików 11/0 opaque frosted pepper red oraz cherry red, ceylon frosted peach cobbler, ceylon frosted banana cream i opaque frosted sour apple. Szukałam efektu papuzich tulipanów, gdyż takie lubię najbardziej. 


Bardzo chciałam się podzielić wzorem ze światem, więc kurs na wykonanie tulipana trafił do Beading Polska. Mam nadzieję, że podejmiecie wyzwanie na nigdy nieprzekwitające ozdoby!



Wpadłam na pomysł by zrobić zdjęcie w stylu "martwa natura":) To pierwsze moje podejście do tego tematu, ale wyszło chyba całkiem nieźle!


Nowy numer Beading Polska warto nabyć również dlatego, że przygotowałam w nim ściągę po rodzajach dwudziurkowych koralików! Czy zdajecie sobie sprawę że jest ich już prawie 60?! Sama byłam w szoku:)

4 komentarze:

 1. Świetne! Zamierzałam wydziergać zwykłe szydełkowe, ale szydełkowo-koralikowo to dopiero będzie coś!

  OdpowiedzUsuń
 2. Boskie te tulipany!!! Jutro z rana biegnę do znajomej pani Joli, która zamawia dla mnie specjalnie do swojego kiosku ten magazyn!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł! Będę szydełkować:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękną biżuterię tworzysz, gratulujemy talentu.

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!