20 lutego 2015

2015 Bead-It-Forward Project

Podobnie jak w roku ubiegłym, wzięłam udział w Bead-It-Forward Project.  Zaangażowanie moje było jednak nieco większe - narysowałam kilka wzorów, które trafiły na stronę główną przedsięwzięcia; skrzyknęłam beaderki do wspólnej wysyłki kwadracików i wykonałam swój element:) Każdy kwadracik, zostanie wkomponowany w koralikowy patchwork będący przedmiotem licznych licytacji na rzecz badań nad rakiem piersi w USA.Wyplotłam kobrę, wzór własnego pomysłu. Wykorzystałam TT w kolorach opaque cornflower, opaque lutered beige, matte bronze, metallic june bug oraz gold lustered raspberry.


W sumie aż 43 kwadraciki poleciały do USA w tym tygodniu. Wszystkie kwadraciki które już dotarły do USA mozna zobaczyć w galerii.  

Już dzisiaj zapraszam na poznańskie, comiesięczne, spotkanie craftowe, które odbędzie się w sobotę 28 lutego. Zapisywać się nie trzeba, a wszelkie informacje dostępne są TU:)

3 komentarze:

  1. Naprawdę cudo wykonałaś :) Podziwiam i serdecznie pozdrawiam

    W wolnej chwili Zapraszam do mnie-KLIK-

    OdpowiedzUsuń
  2. Cuda, cuda i jeszcze raz cuda. Ja również czasami bawię się z TOHO, ale robię też inne rzeczy. Zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!