31 sierpnia 2013

zimowy naszyjnik z białą różą 2.0

Niekoniecznie pamiętacie, ale ponad dwa i pól roku temu wykonałam taki naszyjnik. Niedawno okazało się, że zaginął w tajemniczych okolicznościach i otrzymałam prośbę o taki sam. Stanowiło to nie lada wyzwanie, gdyż mój warsztat sie nieco rozwinął od tamtego czasu, kaboszony oplatam raczej improwizując, ba, nawet nie korzystam już z takich kolorów koralików! Oto efekty, wersja 2.0.
Na 65cm sznurze szydełkowo-koralikowym z silverlined frosted crystal zawiesiłam drobną kameę z białą różą. Kaboszon opleciony został silverlined crystal, silverlined frosted crystal oraz opaque lustered pale blue. oplot nawiązuje to pierwszej wersji, ale nie udało mi się go odtworzyć idealnie. Sznur z wykończeniem koralikowym, zapięcie typu toggle.

Dziękuję za moc życzeń z okazji urodzin bloga! Gnam teraz na spotkanie poznańskich Crafladies!

13 komentarzy:

 1. Przepiękny, niesamowicie szykowny! Uwielbiam Twoje prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo piękny naszyjnik! taki delikatny, cudowny

  OdpowiedzUsuń
 3. pamiętam tamten naszyjnik :) ten jest równie urokliwy, choć widać już kilka detali, które obecnie się u Ciebie w pracach pokazują ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. O wreszcie! Nie wiem czy tylko u mnie , ale włączała mi się u Ciebie informacja o złośliwym oprogramowaniu przez cały dzień dzisiaj, a mnie akurat się kulek zachciało robić!:)Ale teraz jest już wszystko ok! Wisior z kameą, oczywiście cudowny i co to dla Mistrzyni odtworzyć coś co już robiłaś:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękny!!! jestem zachwycona (jak zwykle zresztą ;)), opleciona kamea jest przecudna, no i podziwiam cierpliwość do dziergania tak długiego sznura ;) efekt końcowy wszystkiego rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta wersja podobnie jak i poprzednia super. A mam pytanie takie troszeczkę nie na temat... Czy mogę prosić o poradę dotyczącą prowadzenia bloga?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie widziałam pierwszego ale ten jest przecudny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo piękne prace. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę. Mogę podpatrywać?

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny, ale szukam samej tej kamey z rużą i nie wiem gdzie ja dostac gdzie pani ja kupiła

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!