12 grudnia 2011

wyzwanie śnieżynkowe - 9,10,11,12


Nadrabiam
zaległości! Weekend był WYJĄTKOWO udany:) Jak aparat dopisze (ponoć jest naprawiony) to podzielę się nowościami. Tymczasem wracam do frywolitkowego śniegu. Dzisiaj - półmetek, będzie niesymetrycznie!
Dziewiątka
to pięcioramienna wersja wzoru 16 z "Tatting For Today" - szóste ramię po prostu się nie zmieściło. Wyszła średnio, ale czy wszystkie muszą być idealne?Pierwszą dziesiątkę zamyka niewielka śnieżynka wykonana podług intrygującego wzoru "Belleflake" Julie Patterson. Moja bez dzwoneczka:)Niedzielny,
11 płatek śniegu jest jeszcze mniejszy. Zainspirowana Belleflakiem, postanowiłam odpuścić sobie z wzoru mock ringi, na rzecz zwykłych kołeczek. Jest maleńka, ale też czasu nie miałam za wiele.I dzisiejszy.
Również bazowałam na wzorze Julie Patterson, ale bez mock ringów. Upodobałam sobie jej wzory z uwagi na dużą ilość split ringów (oczek odwrotnych), które sprawiają mi wiele radości:)

4 komentarze:

  1. Kochana a czy widziałaś kiedykolwiek idealny płatek śniegu?;-p Właśnie takie są najbliższe rzeczywistości lekko niedoskonałe no i moim zdaniem wyszły Ci ślicznie:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. A wiesz ,że jak widzę we wzorze ów split ring ,to mnie też ogarnia radocha.

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne! ...aż żałuję, że Ci jakiejś nie 'podkradłam' na spotkaniu wrocławskim ;)

    OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!