25 grudnia 2019

choinka pełna koralikowych zawieszek

Efekt koralikowego kalendarza adwentowego to choineczka ubrana w koralikowe zawieszki. Taki pomysł chodził za mną już dawno, a w tym roku zmobilizowałam się już w październiku i zaczęłam wyszukiwać wzory, rysować własne, zbierać koraliki w możliwe najbardziej świątecznych kolorach i jest!Podsumowując, na zawieszki użyłam 43 kolorów koralików, w ilościach niemierzalnych:)

Kilka zbliżeń:


Sama nie mogę się napatrzeć:) Dziękuję za wspólną zabawę! I to że sami już szyjecie zawieszki w zaciszu swoich pracowni:)

6 komentarzy:

 1. Śliczna choinka.
  Od początku twojego publikowania wzorów myślałam o tym jakby przerobić te wzory na haft krzyżykowy. Chyba też byłoby ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszła fenomenalnie! No ale jak inaczej miała wyjść, skoro składa się z tak wielu przepięknych elementów? Wesołych Świąt!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze zawieszki. Dużo pracy ale efekt ciekawy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna ta choineczka :) piękne ozdoby - pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam za wytrwałość :) Efekt warty każdego grama koralików i każdej poświęconej minutki, bo choineczka wygląda przeuroczo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szalony pomysł z zawieszkami, lecz efekt jest cudowny! :) Sama się za koralikowe prace nie mogę ostatnio zabrać, ale tak patrzę na Twoje zawieszki i zagubiona motywacja chyba do mnie wraca. :)

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!