8 lutego 2019

wyzwanie ze szkicem - my spiky queen

Miło wspominam wyzwania z Mapkami od nieistniejącego już Kreatywnego Kufra. Pewnie z tego względu zainspirowało mnie "Wyzwanie ze szkicem" od Royal-Stone. Studiowałam to zestawienie kołka, kwadratów, prostokąta i trójkąta aż wymyśliłam, że pójdę w miniaturyzację opierając się na tym co mam w pracowni. Postawiłam na ulubią kolorystykę czyli czerń + nickel.


Jeden element to pięć koralików 3 mm toho cube, opleciony w 15/0 i TT kryształek rivoli Swarovskiego 8 mm, opleciony koralik brick oraz kombinacja koralików AVA i Super KheopS. Towarzyszą im koraliki demi round.Całość wyszła zadziorna, ale co jest najlepsze to to, że elementy można ze sobą łączyć w ciekawe kombinacje. Nawet usłyszałam (na spotkaniu craftowym), że to prawie jak klocki lego i że to doskonały zalążek kolekcji. Kto wie? Ja postawiłam na bransoletkę:
 Jak Wam się podoba? Mam tez mini niespodziankę - animację z elemencikami:)

Trochę jak pływanie synchroniczne:) Trzymajcie kciuki za mój udział w wyzwaniu, jeszcze jeszcze kilka dni możecie tez dołączyć!

EDIT:
WYGRAŁAM:)))) 

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł i do tego uniwersalny, można zrobić całkiem inny wzór a nawet cały komplet biżuterii, ekstra :) Mój faworyt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna bransoletka. Jestem pełna podziwu, szkic nie wygląda na łatwy, a małe elementy idealnie do niego pasuję :)

    OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!