8 sierpnia 2016

industrial

Od dłuższego czasu przypatrywałam się koralikowym koralikom wykonanym z koralikami tila. Wzór "Industrial", którego autorką jest Nela Kábelová wpadł mi w oko i musiałam spróbować! To wzór z okładki najnowszego wydania Beading Polska:

http://www.beadingpolska.pl/

 Oto moje industriale:


Kolczyki wykonałam z koralików 11/0 nickel, 15/0 frosted opaque jet oraz miyuki tila opaque frosted jet. Wykończyłam je metalowymi przekładkami i łącznikiem. Bigle metalowe angielskie.
 
Kurs jest krok po kroku i w mig łapie się zasadę dodawania tila. Największe wyzwanie, przynajmniej w moim przypadku, stanowiło znalezienie odpowiedniego wypełnienia. Ostatecznie wewnątrz znajdują się kostki drewniane 8x8x8mm, sztuk trzy, lekko spiłowane. Wzór godny polecenia!

10 komentarzy:

 1. Świetne są!

  Też wpadły mi w oko i też zastanawiałam się, co by tu w ten środek upchnąć... Zaczęłam, nie skończyłam i leży sobie taki jeden w pół drogi... Może kiedyś ma szansę na ciąg dalszy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! genialnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli całość nie trzymała by się sama siebie? Ja na koralikach znam się jak kura na pieprzu, więc na moje niewprawne oko jak wszystko jest ze sobą pozszywane to powinno trzymać kształt, dlaczego nie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo oryginalne, prezentują się wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile opakowań 5g koralików miyuki tila potrzeba do zrobienia kolczyków?

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!