24 czerwca 2011

kwarc na szaro

Wena twórcza potrafi mnie zaskoczyć. Naszło mnie dzisiaj by wykorzystac leżące juz chyba z 9 miesiecy fasetowane kwarcowe krople. Jako ciekawostkę podam, że kupiłam je w Koralium w tym samym czasie co Nami - tutaj jej frywolne zastosowanie. Jak siadłam, tak zrobiłam, bez prucia i nerwów, że wzór nie pasuje. Wykorzystałam technikę RAW i herringbone do wyplecenia czapeczek z 2mm srebrzystych kuleczek. Miał być pępkowy wisiorek, ale tak mnie oczarował wzór, że musiałam sprobować jeszcze raz i voila - kolczyki.
Jutro
wielki dzień - spotkanie Craftladies w moich progach, znaczy mam nadzieję ze pogoda dopisze i posiedzimy pod gołym niebiem na tarasie;) Aj, bedzie się działo!

Chciałam też
pochwalić się zdolną uczennicą - Bligu - sprawdz jakich cudeniek nauczyła się na moich warsztatach:)

7 komentarzy:

 1. piękności ;) i jeszcze raz gratuluje galerii Kochana ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna podglądam i się zachwycam - piękne rzeczy tworzysz :-) Jak tylko będziesz się wybierać z kursami w okolice Warszawy, to się piszę bez dwóch zdań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne kropelki :)
  Gratuluję sukcesu i życzę duuużej sprzedaży :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę dobrej sprzedaży :)
  A kropelki urzekające :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że powtórzysz jeszcze serie warsztatów, dopiero dziś znalazłam Twojego bloga. Bardzo mi pasuje, że Poznań taki obfity w uzdolnione ręce. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. kolczyki :)dawno nic w tej technice nie robiłam a u Ciebie takie śliczności, chyba się wezmę za siebie o coś zrobię :):):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - po prostu zachwycająco! Dziękuję za ostatnie zdanie - tak mi się miło zrobiło... Pozdrawiam i dziękuję za warsztaty - były twórcze i naprawdę solidnie poprowadzone!

  OdpowiedzUsuń

Na pytania z komentarzy odpisuję mejlowo - a za każde pozostawione słowo - dziękuje!